ÄRA OOTA JÄRJEKORRAS MITU PÄEVA, ET KOLIDA!  TEOSTAME TEILE SOBIVAL AJAL, SOODSALT JA KVALITEETSELT

Eesti
Menüü

ERITÕSTED, RASKETE ESEMETE KOLIMINE

ERITÕSTMISED, PIANIINODE, KLAVERITE, TÖÖSTUSSEADMETE JA SEIFIDE TRANSPORT
TEISED EI TEE SIIS TEEME MEIE


Meie kolimisspetsialistidel on olemas kõik vajalikud teadmised, tehnilised oskused ning spetsiaalne erivarustus, et Sinu mistahes kogukas ese saaks turvaliselt ja ohutult kolitud.
-Pianiinod, klaverid ja seifid.
-Tõõstusseametele tõstekaal puudub, kuna tõstetakse spetsiaaltehnikaga.
-Eritõstetel kasutame kas tõsterihmasid, kraanat või mehaanilist trepi-robotid. Oleneb töö spetsiifikast.

Ehitusmaterjalide tõstmine korrusele, mööbli ja kodutehnika tõstmine korrusele. Klaverite, pianiinode, seifide ja tööstustehnika transport ja tõstmine. Kraana tõsteteenus.

-Ehitusmaterjalide tõstmine ja transport. Ehituseks või remondiks vajava ehitusmaterjalide või seadmete tõstmine ja transport Kliendi objektile.
-Mööbli tõstmine ja transport. Uus mööbel otse sisustussalongist või hoopis kasutatud mööbli tõstmine korrusele. Tihti juhtub nii, et klient kas on võimeline ise ukse juurde transportida, või kuller toob otse ukse ette kuid ei tõsta, või hoopis logistiline transport toob ukse ette. Kuid kliendil on vaja otse tuppa tõsta. Meie teostame kõikvõimalike tõsteteenuseid.
-Kodutehnika tõstmine ja transport. Külmkapid, pesumasinad, uued ja kasutatud tõstame korterisse. Paljud postifirmad või kauplused toovad ainult ukse ette, ei paku tõsteteenust. Meie aga tõstame otse Teile tuppa.
-Tõstekraana teenus. Tõstame korterisse või objektile, avadest ja akendest sisse ja välja. Kõik suur ja gabariitne, mis mingi põhjuse pärast ei mahu mööda treppe või ukseavadest, tõstame sisse või välja kliendi akendest kasutades kraanat.