ÄRA OOTA JÄRJEKORRAS MITU PÄEVA, ET KOLIDA!  TEOSTAME TEILE SOBIVAL AJAL, SOODSALT JA KVALITEETSELT

Eesti
Menüü

MÖÖBLI MONTEERIMINE JA PAIGALDUS

MÖÖBLI (DE)MONTEERIMINE, MÖÖBLI PAIGALDUS, OLMEELEKTROONIKA PAIGALDUS


Meie professionaalne teenus mööbli ja olmeelektroonika monteerimiseks ning paigalduseks. Väga vajalik teenus enne ja pärast kolimist, samuti uue mööbli ja olmeelektroonika ostmisel.

Meie kogenud spetsialistid saavad monteerida ja demonteerida mistahes mööblit ning elektroonikat, isegi kui see on raske disanierite valmistatud eritellimusel mööbel. Te ei pea  muretsema tööriistade ostmise pärast, mõistatama jooniseid ja otsima õigeid detaile.

ÄRA OOTA JÄRJEKORRAS MITU PÄEVA!  TEOSTAME TEILE SOBIVAL AJAL, SOODSALT JA KVALITEETSELT

Tellitav mööbel on alati vajalik kliendil ise monteerida, kuna saabub detailidena. Kuna mööbli kokkupanek vastavalt joonisele või tehnilisele kirjeldusele võib liiga keeruliseks muutuda ja on väga tähtis paigaldamisjuhendi algoritm, siis iga vale samm võib pöörduda Teie vastu. Mööbli kokkupanek võib osutuda raskeks ja kauakestvaks kui pole käepärast vajalike kogemusi ja tööriistu ning nende soetamine paari asja jaoks ei ole otstarbekas.

Meil on tööriistad ja meeskond spetsialiste kellel on kogemust, oskused ning teadmised kuidas Teie mööbel kokku käib.

Paigaldame ja paneme kokku mööbli iga suuruse ja keerulisusega, alates pisematest mööbli detalidest nagu taburet kuni kogu büroomööbli intsallimine. Kolimisspetsialistid paigaldavad erineva keeruksega kapid, kummutid, voodid, riiulid, pildid, lauad, toolid, moodulmööbel. Sammuti paigaldame ka vajavad esemed seina, lakke või mujale kuhu vaja.

Pakkimisteenused:

Pappkastid, riidekastid, kaitsekiled ja materjalid, teibid. Pakume pakkimisteenust Teie kolitavale varale, pakkime vastavalt vara septsiifikale. Õrn tehnika, maalid, kallid vaasid, portselan lauanõud.

Millist mööblit paneme kokku ja monteerime lahti:

-Eritellimus mööbel

-Vana mööbel

-Kallis antiikne mööbel

-Uus poest toodud mööbel

-Lauad toolid

-Diivanid

-Kummutid

-Erineva raskuseda ja suurusega kappid (liuguksed)

-Mööbli sektsioonid

-Kontorimööbel

-Mööblipoe mööbel

Mööbli lahtivõtmise etappid:

-Iga detaili lahti monteerimine

-Iga detaili markeerimine

-Iga detaili pakkimine vastavalt detaili spetsiifikale

Milleks on vajalik mööbli lahti võtmine:

-Suuremate kappide transportimisel ja korterist välja viimisel ei pruugi kapp uksest välja minna. Kuna paljud kappid tulevad poest detailidena ja monteeritakse kokku kodus

-Lahtivõetud mööbli on kergem ladustada kolimisautosse, kui mööbli mõõdud on liiga suured ja võtavad palju ruumi

Lisainformatsioon:

Mööbli kokkupanek võtab alati aega. Uue mööbli kokkupanek on kiirem, kuna on kasutusjuhend. Vanal mööblil võivad mõned osad olla kinni liimitud või valesti kokkupandud teiste paigaldajate poolt. Seetõtte on väga tähtis lasta kokku monteerida või lahti võtta oma ala profesionaalidel nagu meie.

Kuidas kujuneb teenuse hind ja mida tuleks jälgida mööbli paigalduse tellimisel?

-RUUMI ETTEVALMISTUS: Tehke vabaks piisavalt ruumi, et töö läheks kiiremini ja me saaks säästa Teie aega.

-ESEMETEST: Teavita mööbli paigaldajaid vana mööbli demonteerimise vajadusest või võimalikest lisategevustest, et me saaks arvestada ka transpordiga. Juhul kui teil läheb vaja utiliseerida midagi või viia kuskile, tulevad töölised kaubikuga.

-TÖÖLISTE ARVUST: (6 meest on kallim kui 2, aga kui mööblit on väga palju soovitame teavitada ja me saadame rohkem inimesi)

Töötame 7 päeva nädalas, ka õhtuti. Võtke kindlasti ühendust!